Wyobraź sobie powiew wiatru i widok zachodzącego słońca podczas swobodnego snowboardowego zjadu po Alpejskim stoku i pomyśl o satysfakcji, która napełnia cię na myśl, że absolutnie nic, nawet tak trywialnego jak zsuwające się z nosa okulary nie ogranicza przyjemności płynącej z tej właśnie chwili. 

Soczewki kontaktowe uczyną łatwiejszym, przyjemniejszym swobodniejszym, przestronniejszym życie każdego kto ma wadę wzroku. To po prostu absolutnie niekfestionowalne osiągnięcie techniki 21 wieku. Nadają się dla każdego, w każdym wieku, tak dla dzieci, przez młodzież, dorosłych, aż po osoby starsze. Pozwalają zapomnieć o ograniczeniach, jakie może nieść ze sobą wada wzroku. po prostu o niej zapomnij, żyj pełnią życia, rób to co zawsze Cię pasionowało, skacz na bugee, zjeżdżaj rowerem po zboczach gór, żegluj, odkrywaj, tańcz, udaj się z przyjaciółmi do klubu czy gdziekolwiek chcesz. Gwarantuję Ci że kiedy chociaż raz założysz swoje soczewki kontaktowe, nie będziesz mieć ochoty na powrót do okularów, to trochę jak wejście w virtual reality które dzieje sie naprawdę. Soczewki kontaktowe to niesamowicie szybko rozwijana, nowoczesna gama produktów, istnieją dziś nawet soczewki całomiesięczne, które tak doskonale pozwalają oku oddychać i utrzymywać oprymalną czystość i nawilżenie, że założywszy je raz na początku miesiąca, możesz w nich nawet spać, będą tak komfortowe jakby ich wogóle nie było, zapewniając ci jednocześnie niesamowitą jakość obrazu. Doskonale rozumiemy że pomimo szerokiej oferty designerskich okrawek okularowych dla niektórych osób okulary mogą zwyczajnie nie wpisywać się w ich styl. Zdecyduj się na soczewki kontaktowe by czuć się pewnie i swobodnie, podkreślić swój naturalny urok, doskonale się prezentując, czy to na spotkaniu biznesowym, rozmowie o pracę, przyjęciu, na wakacyjnych wypadach. Noszenie okularów może przyczyniać się u niektórych osób do obniżenia samooceny. a na pewno ograniczaja pole widzenia do zakresu soczewki okularowej,może także przez obniżone poczucje komfortu ruchowego zmniejszać naszą aktywność.Nie wspominając już o wszelkich zabrudzeniach na szkłach, zaparowywaniu, zarysowaniach, porysowaniach, kroplach wody, które mogą męczyć oczy i prowadzić do bólów głowy.

Soczewki kontaktowe stanowią nowy rozdział w dziedzinie korekcji wad wzroku. posiadają istotne przewagi w stosunku do okularów korekcyjnych. Nie ograniczają pola widzenia, przy każdym ruchu oka soczewka podąża wraz z nim, zapewniając idealne właściwości korekcyjne pod każdym kątem, soczewki kotaktowe to pełnia pola widzenia przy niesamowitej swobodności ruchów oka, ich waga jest znikoma, są praktycznie niezauważalne dla osób trzecich. Dzięki dokładnemu przyleganiu bezpośrednio do rogówki nie nie doświadczamy zmiany wielkości obrazu, które możemy zauważyć zakładając okulary czy pszesuwając je bliżej dalej nosa, co może być szczególnie uciążliwe przy większych mocach korekcji. możemy zapomnieć o zniekształceniu obrazu w peryferyjnej części okularów, które może doskwierać przy większych mocach czy okularach progresywnych. Zapomnij o brudnych, porysowanych szkłach i powyginanych oprawkach, mogących powodować dyskomfort i bóle głowy. Soczewki kontaktowe zapewniają naturalny wygląd. Soczewki kontaktowe zdecydowanie ułatwiają dynamiczną motorykę umożliwiając swobodne uprawianie wielu dyscyplin sportowych. W soczewkach kontaktowych można bez przeszkód pływać, żeglować, nurkować, uprawiać wspinaczkę górską, jeździć na nartach, rowerze, motocyklem, grać w piłkę nożną, koszykówkę, w tenisa, w karty ;) czy chodzić na siłownię. 

Realizuj swoje pasje! Poczuj swobodę odkrywania, zabierz swoje soczewki w dziki las, tańcz z ogniem, graj na scenie, możesz je zabrać nawet w kosmos! Soczewki kontaktowe to nieograniczona moc możliwości, niezrównany komfort użytkowania, nieograniczone pole widzenia, Soczewki kontaktowe, w przeciwieństwie do okularów, nie zaparują pod wpływem zmiany temperatury i przyspieszonego oddechu,w momencie gwałtownego ruchu nie zsuną się nam z nosa, nie musimy co chwilę czyścić ich ściereczką i nie musimy martwić się rano gdzie je wczoraj zostawiliśmy. Nawet czynności takie jak nakładanie makijażu czy golenie brody stają się o niebo prostsze. Bez względu na rodzaj soczewek kontaktowych,jęśli dbamy o nie należycie, będą nam sprawnie służyły i uczynią realizowanie naszych pasji życiowych jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

 Soczewki kontaktowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich z nas, którzy pragną żyć pełną piersią, oczekują maksymalnie satysfakcjonujących rozwiązań, bądź czują po prostu że soczewki kontaktowe bardziej wpisują się w ich styl.