KONSULTACJE, PORADY, BADANIE WZROKU

Jakie oprawki najbardziej do Ciebie pasują? Jakie soczewki będą najlepiej dopasowane do Twojej wady wzroku i charakteru pracy, którą wykonujesz, stylu życia, który prowadzisz?

Każdy klient reprezentuje indywidualne i niepowtarzalne potrzeby związane z dopasowaniem właściwych okularów.

Optyga to profesjonalni optycy, na których kompetencje i doradztwo możesz liczyć.

Wiemy doskonale jak ważne jest dla Ciebie, by cieszyć się swoim wyglądem, czując się komfortowo w swoich okularach w każdych okolicznościach. Nie da się ukryć, Okulary to najbardziej rzucająca się w oczy część biżuterii. Rozumiemy jak istotny jest Twój wizerunek, tak na spotkaniach biznesowych, jak i na rodzinnych przyjęciach. Kadra naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy z zapałem i pasją oddadzą się Państwu by sprostać najwyższym oczekiwaniom i pomóc dobrać najbardziej satysfakcjonujące i adekwatne rozwiązanie. Pomożemy z dobrem stylistycznym oprawek jak i dopasowaniem szkieł i filtrów do potrzeb twojego stylu życia. Przyjdź do naszych salonów Optyga optyk Kobyłka, optyk legionowo i skonsultuj swoje pytania i potrzeby z naszymi ekspertami.
Wykonujemy dokładne badania wzroku pozwalające dopasować moc i charakterystykę okularów bezpośrednio i dokładnie do Państwa potrzeb.

Okulary nie chcą już trzymać się na nosie tak jak dawniej? Odpadł nosek?Złamało się lub skrzywiło ramię oprawki? To się zdarza, niektórym nawet często ;)

to nic takiego, choć powyginane okulary mogą nie należeć do przyjemności, dla nas to pestka! Przyjazny zespół profesjonalistów zawsze pomoże przy wszelkich drobnych korekcjach i naprawach. Przyjdź do nas kiedykolwiek czujesz że twoje okulary mogą potrzebować odrobinę uwagi. Nawet jeżeli tylko przypadkiem przechodzisz niedaleko, wpadnij do nas, przyjmiemy cię z radością i zatroszczymy o twoje okulary. 

Przy okazji przeczyścimy okulary w myjce ultradźwiękowej,

A wszystko to od ręki i zupełnie za darmo.

BADANIE WZROKU OPTOMETRYCZNE I OKULISTYCZNE

W naszych gabinetach optyczno okulistycznych w Kobyłce i Legionowie czeka do Państwa dyspozycji doświadczona kadra lekarzy okulistów oraz optometryści z kwalifikacjami uzyskanymi w najlepszych ośrodkach kształcących w tym kierunku w kraju i zagranicą, która z przyjemnością i w miłej atmosferze pomoże państwu dokładnie zdiagnozować wzrok, udzieli odpowiedzi na nawet najbardziej szczegółowe pytania i znajdzie najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania, by mogli się Państwo najpełniej cieszyć dobrym wzrokiem przez jak najdłuższe lata.

Kompleksowo wyposażone gabinety znajdują się w każdym z naszych salonów optycznych Kobyłka, Warszawa, Legionowo. Zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego uzgadniania dogodnego dla Państwa terminu i godziny badania wzroku.
W przypadku dokonania zakupu bezpośrednio po badaniu wzroku, badanie wzroku jest bezpłatne. Skontaktuj się z nami i umów wizytę w dogodnym dla siebie lokalu i terminie.

KONSULTACJE, PORADY, BADANIE WZROKU - PROFESJONALIZM I WYCZUCIE STYLU!