KONSULTACJE, PORADY, BADANIE WZROKU

Jakie oprawki najbardziej do Ciebie pasują? Jakie soczewki będą najlepiej dopasowane do Twojej wady wzroku i charakteru pracy, którą wykonujesz, stylu życia, który prowadzisz?

Każdy klient reprezentuje indywidualne i niepowtarzalne potrzeby związane z dopasowaniem właściwych okularów.

Optyga to profesjonalni optycy, na których kompetencje i doradztwo możesz liczyć.

Kadra naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy z zapałem i pasją oddadzą się Państwu by sprostać najwyższym oczekiwaniom i pomóc dobrać najbardziej satysfakcjonujące i adekwatne rozwiązanie. Pomożemy z dobrem stylistycznym oprawek jak i dopasowaniem szkieł i filtrów do potrzeb twojego stylu życia. Przyjdź do naszych salonów Optyga optyk Kobyłka, optyk legionowo i skonsultuj swoje pytania i potrzeby z naszymi ekspertami.
Wykonujemy dokładne badania wzroku pozwalające dopasować moc i charakterystykę okularów bezpośrednio i dokładnie do Państwa potrzeb.

Okulary nie chcą już trzymać się na nosie tak jak dawniej? Odpadł nosek?Złamało się lub skrzywiło ramię oprawki? Przyjazny zespół profesjonalistów zawsze pomoże przy wszelkich drobnych korekcjach i naprawach.

Przy okazji przeczyścimy okulary w myjce ultradźwiękowej,

A wszystko to od ręki i zupełnie za darmo.

Stworzenie wyjątkowej, osobistej pary okularów wymaga przejścia przez szereg etapów produkcyjnych, które wykonywane są na najlepszym komputerowym sprzęcie, według najlepszych technologii, celem zapewnienia najlepszej możliwej jakości.

Nasi optycy osobiście szlifują soczewki w naszej nowoczesnej szlifierni szkieł, przeprowadzają gruntowne, dokładne naprawy oprawek i elementów optycznych. Daje Ci to gwarancję posiadania urządzeń optycznych najwyższej jakości, które będą Ci służyć latami.
Nawet najtrudniejsze naprawy do dla nas pestka, przyjdź do naszych salonów Optyga i zobacz na własne oczy! 

BADANIE WZROKU OPTOMETRYCZNE I OKULISTYCZNE

W naszych gabinetach optyczno okulistycznych w Kobyłce i Legionowie do Państwa dyspozycji jest doświadczona kadra lekarzy okulistów oraz optometryści z kwalifikacjami uzyskanymi w najlepszych ośrodkach kształcących w tym kierunku w kraju i zagranicą.

Kompleksowo wyposażone gabinety znajdują się w każdym z naszych salonów optycznych Kobyłka, Warszawa, Legionowo. Zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego uzgadniania dogodnego dla Państwa terminu i godziny badania wzroku.
W przypadku dokonania zakupu bezpośrednio po badaniu wzroku, badanie jest bezpłatne. Skontaktuj się z nami i umów wizytę w dogodnym dla siebie lokalu i terminie.

KONSULTACJE, PORADY, BADANIE WZROKU - PROFESJONALIZM I WYCZUCIE STYLU!